Domovská stránka Produkty TECNOALARM

TECNOALARM

TECNOALARM

Tecnoalarm

Tato italská společnost je na trhu již od roku 1977. Kolegové v Tecnoalarmu sdílejí doposud velkou vášeň pro bezpečnost a kladou velký důraz na pokročilý technologický výzkum; na vývoj jednoduchých, ale účinných řešení, která splňují požadavky náročného trhu. Společnost se zabývá bezpečnostními systémy proti vloupání na špičkové úrovni a vývojem systémů požární signalizace.

Celý sortiment je vyvíjen, vyráběn a certifikován podle nejpřísnějších pravidel, a přinesl mateřské společnosti národní a mezinárodní úspěch.

Pilíře značky

  • technologie, inovace a design, kompletně vyrobené v Itálii
  • Tecnoalarm, značka s dlouholetou historií a neustálým vývojem
Vývojové oddělení Tecnoalarmu dosáhlo dokonalosti ve vývoji kompletního zabezpečovacího systému složeného z:
  • detektorů (tj. detektory pohybu, bariéry krátkého a dlouhého dosahu)
  • ústředny a příslušenství (tj. řídicí jednotky, napájecí zdroje)
  • výstražná zařízení (tj. akustická a telematická oznamovací zařízení).

Výrobky Tecnoalarm s drátovým propojením jsou k dispozici s konvenční, sériovou nebo RSC® technologií. Bezdrátová zařízení používají exkluzivní dvoupásmovou technologii pro zajištění kvalitního přenosu a příjmu rádiových signálů. Navíc přátelské uživatelské rozhraní, které je charakteristické dotykovou obrazovkou s grafikou založenou na ikonách a interaktivní hlasové podpoře.

Oficiální web výrobce: www.tecnoalarm.com

 

Vývoj systémů požární signalizace

Od roku 2014 sídlí v historické budově Tecnoalarmu kanceláře a výrobní zařízení divize Tecnofire, divize společnosti zaměřené na systémy požární signalizace. Závod se rozkládá na ploše 3 000 metrů čtverečních, kde se nacházejí oddělení výzkumu a vývoje, prodeje a marketingu, výroba, předváděcí a školící místnosti. Značka Tecnofire, stejně jako značka Tecnoalarm, propaguje technologii, inovace a design kompletně vyrobené v Itálii.

Oficiální web výrobce: www.tecnofiredetection.com

 

 


  • © ATIS KOUKAAM a.s.