IPC3K28SE-ADF28KMC-DL-I0
Venkovní IP kamera 2x8MPx duální turret, 180°, 2*Smart IR + Bílý 30 m, analýzy člověk/vozidlo, zóny
Pre zobrazenie informácií je nutné byť prihlásený
Popis
8Mpix (4096x1860) až 20sn/s, 1/2,5" CMOS, 0,0005lux v barvě, H.265, 2*2,8mm ( 180°), 2*Mic., DI/DO, Audio IN/OUT, PoE 802.3af, Ultra Motion Detection ( UMD) a Smart Intrusion Prevention ( SIP) s možností upřesnění barvy hledané osoby/vozidla, vstup do zóny, ochrana perimetru, 130dB hardwarové WDR s technologií ASM, koridor formát 9:16, Smart IR + Bílý přísvit do 30 m (oba), slot pro SD kartu do kapacity až 512GB, kvalitní kovové provedení, krytí IP67, antivandal IK10, přepěťová ochrana 4kV, záruka 3 roky
KLÍČOVÉ VLASTNOSTI :
  • 2*8MPix (4096x1860, až 20 sn/s) s 1/2,5" CMOS senzorem.
  • Fixní objektiv 2*2,8mm (180°)
  • Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG.
  • Automatické přizpůsobení scény ( ASM): Funkce dostupná pouze při aktivním WDR.
  • Technologie True WDR s rozsahem 130 dB: Zajišťuje jasný obraz i v silném osvětlení.
  • Podpora režimu 9:16 Corridor Mode.
  • Smart IR: dosah až 30 m (850nm)
  • Bílý přísvit: dosah až 30 m
  • Podpora microSD karty: Až 512 GB
  • Kvalitní kovové provedení a krytí IP67, antivandal (IK10), přepěťová ochrana 4kV, záruka 3 roky
Ukázka funkce Automatic Scene Match (ASM):
Ukázka rychlého dohledání události v NVR na ostatních kamerách prostřednictvím funkce AcuSearch :
Súbory a odkazy
Videá
Odkazy
Prohlášení o shodě
Dokumenty
Technická špecifikácia
Základní vlastnosti
Země výrobce
Země výrobce
Čína
Typ technologie
Typ technologie
IP kamera
Produktová řada
Produktová řada
UNIVIEW Prime III
Mechanické provedení
Prostředí
Prostředí
Venkovní
Provedení
Provedení
Turret
Antivandal
Antivandal
Ano
Barevné provedení
Barevné provedení
Světlé
Krytí IP
Krytí IP
IP67
Provozní teplota min
Provozní teplota min
-30 °C
Provozní teplota max
Provozní teplota max
60 °C
Optické vlastnosti
Typ objektivu
Typ objektivu
Fixní
Objektiv
Objektiv
2*2,8 mm
Horizontální úhel max
Horizontální úhel max
180 °
Citlivost v barevném režimu
Citlivost v barevném režimu
0,0005 lx
Přísvit dosvit
Přísvit dosvit
30 m
Přísvit typ
Přísvit typ
IR; Bílý; IR+Bílý
WDR rozsah
WDR rozsah
130 dB
WDR typ
WDR typ
Hardwarové
Velikost snímacího čipu
Velikost snímacího čipu
1/2,8 "
Video
Rozlišení Mpx
Rozlišení Mpx
16 Mpix
Komprese videa
Komprese videa
MJPEG; H.264; Ultra H.265
Rozlišení horizontální
Rozlišení horizontální
4096 px
Rozlišení vertikální
Rozlišení vertikální
1860 px
ONVIF
ONVIF
Ano
Rozhraní
Alarmový vstup
Alarmový vstup
1 x
1 x
Audio vstup
Audio vstup
Zabudovaný mikrofon
Zabudovaný mikrofon
2 x
Další vlastnosti
Videoanalytické funkce (VCA)
Videoanalytické funkce (VCA)
Překročení čáry; Chráněná oblast
Klasifikace objektu (VCA)
Klasifikace objektu (VCA)
Člověk; Vozidlo
Atributy objektu (VCA)
Atributy objektu (VCA)
Oblečení
Slot na paměťovou kartu
Slot na paměťovou kartu
Síť a napájení
PoE norma
PoE norma
802.3af
Spotřeba max
Spotřeba max
12,6 W
Napájení z elektrické sítě
Napájení z elektrické sítě
12VDC